Resultater Arcon 35

 
1846: The Race for the Midwest
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Daniel Megitt
3. plass
Lars
4. plass
Odd Nilsen
5. plass
Steinar Seljevold
 
7 wonders-turnering
1. plass
Odd Nilsen
2. plass
Jan Endre Troøyen
3. plass
Kjetil Nøkling
 
Advanced Civilization
1. plass
Hans Petter Evju
2. plass
Jan Åge Eriksen
3. plass
Morten Hervik
4. plass
Sjur
5. plass
Knut Eivind Brennhaug
6. plass
Ståle Undheim
 
Clustered 2nd ed.
1. plass
Gil Tobias Rozental-Eide
2. plass
Carl Henrik Syversen-Kobbeltvedt
3. plass
Imre Romstad
4. plass
Jonatan Lindboe
 
Europa Universalis
1. plass
Espen Larsen
Adrian Hope m. venner
Richard Mikalsen
 
Flamme Rouge
1. plass
Sigurd Braathen
2. plass
Bjørn-Erik Bugge
3. plass
Ståle Halvorsen
4. plass
Vidar Schiefloe
5. plass
Ole Petter Harbitz
6. plass
Jon Tangvald
7. plass
Haakon Borch
8. plass
Petter Haaland
 
Green Deal
1. plass
Daniel Megitt
2. plass
Tor Iver Wilhelmsen
3. plass
Marie Mehitt
 
King of Tokyo-turnering
1. plass
David Karlsen (david.a.karlsen@gmail.com
 
Kosedyrturneringen
1|
Maria Emilie og Darla
2. plass
Roskva og Wasp
3. plass
Dimitri og Pingu
4. plass
Harald og Donald
5. plass
Idun og Iselii
6. plass
Frank Niclas of Hairy
7. plass
Alexander og Bombo
8. plass
Albert og Zanbai
 
Lords of Waterdeep
0. plass
Erik Nilsen Haga
1. plass
Jan Åge Eriksen
2. plass
Silje Skjelmerud
 
NM i Klask
1. plass
Bård Wannberg
2. plass
Bjørnar Wannberg
3. plass
Brage og Bjørn Wannberg
 
Pillars of Eternity
1. plass
Håkon Heggholmen
2. plass
Christina Krideras
3. plass
Jon Tangvold
 
Sagnomsuste Kongedømmer Beta
1. plass
Anders Støver
2. plass
Ann-Silje Kirkvik
 
Sid Meiers Civilization
0. plass
John Christer Nyheim-Rusti
1. plass
Andreas Støver
2. plass
Daniel Sørengen
 
Starcraft: The Board Game
1. plass
ottar becker
Ståle Max Kristoffersen
Erlend Klaten
John Christer Nyheim-Rusti
 
Terraforming Mars
1. plass
Thomas Reesdal
2. plass
John Christer Kildalen
3. plass
Bjørn-Andre Kildalen
4. plass
Jan Åge Eriksen
 
Vikingjarl
1. plass
Roland Magnus Mork