Program for Arcon 35

Programoversikt

Dette er programmet for Arcon 35. Etterhvert som flere arrangører melder seg og noen faller fra, vil innholdet på denne siden endre seg fortløpende. Pass derfor på titte innom en gang i blant!
Profilerte spill med større premier og ære (såkalte "turneringer") er markert i rødt.


Trykk på knappene for å velge visningsmodus:

Trykk på navnet på turneringen for å se detaljer. Dersom påmeldingen er åpen og du logger på, kan du melde deg på direkte ved å trykke på de svarte boksene. De grønne angir hva du er påmeldt til i dag. Påmelding er tilgjengelig frem til fristen.

    Fredag Lørdag Søndag Mandag    
Annet     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
-- Frivillig --

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende
                                   
Brettspill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Advanced Civilization










Avsluttende




                                   
                                   
Betrayal at house on the hill

















                                   
                                   
Cthulhu Wars


Kvalifisering




Kvalifisering

Finale










                                   
                                   
Gloomhaven


Avsluttende






Avsluttende






Avsluttende



                                   
                                   
Roborally








Kvalifisering

Finale








                                   
Kortspill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Arkham Horror: The Card Game







Avsluttende









                                   
                                   
Blood Bowl: Team Manager




Avsluttende












                                   
                                   
Pillars of Eternity






Avsluttende










                                   
Rollespill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
CoC-Bergensbanemysteriet

















                                   
                                   
Dark Heresy 1st edition






Avsluttende





Avsluttende




                                   
                                   
Deeds, not Words






Avsluttende











                                   
                                   
Kult: Divinity Lost

















                                   
                                   
Kvad (Beta)





Avsluttende







Avsluttende





                                   
                                   
Planet Mercenary




Avsluttende












                                   
Sideprogram     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Brettspillsverksted




Lørdag 10:00 - Søndag 18:00


                                   
                                   
Kostymeworkshop




Lørdag 12:00 - 19:00








                                   
                                   
Spørrekonkurranse -innledene

Fredag 19:00 - Søndag 18:00


                                   
                                   
Spørrekonkurranse- FINALE
















Mandag 14:30 - 15:30
                                   
      Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
    Fredag Lørdag Søndag Mandag