Resultater Arcon 34

 
18XX
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Jan Åge Eriksen
3. plass
Thomas Seljevold
 
878: Vikings
1. plass
Sverre Haga
2. plass
Trygve
 
Advanced Civilization
1. plass
Hans Petter Evju
2. plass
Jan Åge Eriksen
3. plass
Stig Martinsen
 
Age of Renaissance
2. plass
Thomas Refsdal
3. plass
Tommy Friberg
 
Agricola
1. plass
Bernt Iver Nødland
2. plass
B A Kildalen
3. plass
Mikkel Brekke
 
Arcadia Quest: Inferno
1. plass
Hans Petter Evju
2. plass
Jon Sagberg
3. plass
Anders Kristoffer Eek
 
Azul
1. plass
Thomas Refsdal
2. plass
Martin Gunnrud
3. plass
Odd Nilsen
Stian Jacobsen
5. plass
Peter Solheim Antberg
6. plass
Lene Nilsen
7. plass
Steinar Seljevold
 
Blood Bowl: Team Manager
0. plass
Jon Tangvald
1. plass
Anders Kristoffer Eek
2. plass
Hans Petter Evju
3. plass
John Christer Nyheim-Rusti
 
Bloodborne: The Card Game
1. plass
Arne Hoel
 
Clans of Caledonia
1. plass
Jan Endre Troøyen
2. plass
Yngve Austvoll
3. plass
Eveline Hansen
 
Cosmic Encounter
1. plass
Ole Petter Harbitz
 
Cthulhu Wars
1. plass
Egil Stenseth
2. plass
Morten Bøhler Pedersen
Nikolai Hansen
 
Dungeon Crawl Classics
1. plass
Ander Kaltzakorta Utgård
2. plass
Ola G Martinsen
 
Eclipse
1. plass
Ulrik Nordbak Nilsen
2. plass
Jonas Tellefsen
3. plass
Sverre Haga
 
Eight-minute Empire
1. plass
Tommy Friberg
 
Exploding Kittens
1. plass
Gunnar Olai Sivertsen
2. plass
Roland Magnus Mork
3. plass
Alexander Xu
4. plass
Vemund Stenseth
5. plass
Vilde Nysted
 
Fallout the Boardgame
1. plass
Kai Bekkenes
2. plass
John Christer Nyheim-Rusti
 
Galaxy Trucker
1. plass
Ole Petter Harbitz
 
Guild Ball
1. plass
Fredrik Solvang
2. plass
Christian Tellefsen
3. plass
Gaute Gunleiksrud
 
Hexpanse
1. plass
Knut Stanley Jacobsen
 
Isle of Skye
1. plass
Erlend Flaten
2. plass
Yngve Austvoll
3. plass
Odd Nilsen
Odd Nilsen
 
Jórvik
1. plass
Eivind Riise
2. plass
John Vikør Green
3. plass
Bjørn-Erik Bugge
 
King of Tokyo
1. plass
Anders Kristoffer Eek
2. plass
Blesha Torp Bjørnsen
3. plass
Dag Bjørnar Hollund
 
Kosedyrturneringen
1. plass
Roskva og Wasp
2. plass
May-Alise og Mjau
3. plass
Sawyer og Petrus
4. plass
Einar og Mamuti
 
Mare Nostrum: Empires
1. plass
Erlend Flaten
 
Mission: Red Planet
1. plass
Hans Tømmerholt
2. plass
Sverre Haga
3. plass
Erik Nilsen
 
Pandemic Survival
1. plass lag
Olav Chronje Haugland
Astrid Charlotte Haugland
2. plass lag
Eivind Riise
Bjørn-Erik Bugge
3. plass lag
Brage Wannberg
Bjørnar Wannberg Skarholm
 
Pillars of Eternity
1. plass
Fredrik Olavesen
2. plass
Reier Østerberg
3. plass
Jon Tangvald
 
Poker 7 card Stud
1. plass
Bjørn Erik Bugge
2. plass
Fred Førde
3. plass
Kenneth Fjelleng
 
Poker NLHE
1. plass
Bjørnar Wannberg
2. plass
Bård Wannberg
3. plass
Jørn Roar Troøyen
 
Poker PLO
1. plass
Bjørnar Wamberg
2. plass
Bjørn Wannberg
3. plass
Bård Wannberg
 
Poker Sammenlagt
1. plass
Bjørnar Wannberg
2. plass
Bjørn-Erik Bugge
3. plass
Bjørn Wannberg
 
RoboRally
1. plass
Knut Stanley Jacobsen
2. plass
Erik Nilsen Haga
3. plass
Sverre Haga
 
Scythe
1. plass
Anders Eika
2. plass
Morten Pedersen
 
Settlers of Catan NM
1. plass
Torstein Aase Johnsen
2. plass
Hogne Jørgensen
3. plass
Marika Rebane
 
Sidereal Confluence
0. plass
Henning Østrem Rodtvett
1. plass
Halvor Kolsrud
2. plass
Christoffer Bernhardsen
3. plass
Nikolai Bjørnestøl Hansen
 
Talisman
1. plass
Leif Sjødal
 
Terningkast konk - junior
1. plass
Max Stensrud
2. plass
Dimitri Apollon Podogny
3. plass
Idun Borse
 
Terningkast konkurransen
1. plass
Eirik Støylen
2. plass
Kjetil Svendsen
3. plass
Eivind Gjønnes
 
Terraforming Mars Intro
1. plass
Bernt Ivar Utstøl Nødland
2. plass
Harald Torvatn
3. plass
Erlend Miller
 
Tokaido
1. plass
Truls Parsson
 
Twilight Imperium 4. utgave
1. plass
Anders Eika
2. plass
Jonathan Stansø
3. plass
Martin Evensen
 
Vikingar: Conquest ofthe World
1. plass
Sjur Nilsen Haga
2. plass
Jan Åge Eriksen
3. plass
Erik Nilsen Haga
 
Viticulture
1. plass
Odd Nilsen
2. plass
Eveline Hansen
Emma Gillmor