Program for Arcon 34

Programoversikt

Dette er programmet for Arcon 34. Etterhvert som flere arrangører melder seg og noen faller fra, vil innholdet på denne siden endre seg fortløpende. Pass derfor på titte innom en gang i blant!
Profilerte spill med større premier og ære (såkalte "turneringer") er markert i rødt.


Trykk på knappene for å velge visningsmodus:

Trykk på navnet på turneringen for å se detaljer. Dersom påmeldingen er åpen og du logger på, kan du melde deg på direkte ved å trykke på de svarte boksene. De grønne angir hva du er påmeldt til i dag. Påmelding er tilgjengelig frem til fristen.

    Fredag Lørdag Søndag Mandag    
Annet     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
-- Frivillig -- (Oppdatert)

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende
                                   
Brettspill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Advanced Civilization (Oppdatert)










Avsluttende




                                   
                                   
COIN: Counterinsurgency (Oppdatert)










Avsluttende





                                   
                                   
Cthulhu Wars (Oppdatert)


Kvalifisering



Kvalifisering

Finale











                                   
                                   
Fury of Dracula (Oppdatert)













Avsluttende



                                   
                                   
RoboRally (Oppdatert)








Kvalifisering

Finale








                                   
                                   
Twilight Imperium 4. utgave (Oppdatert)




Demo

Avsluttende









                                   
Figurspill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Guild Ball (Oppdatert)




Avsluttende




Avsluttende





                                   
                                   
Malifaux (Oppdatert)





Demo












                                   
Kortspill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Blood Bowl: Team Manager (Oppdatert)




Avsluttende












                                   
                                   
Pillars of Eternity (Oppdatert)






Avsluttende










                                   
                                   
Shadowrun Crossfire (Oppdatert)










Avsluttende






                                   
Rollespill     Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
                                   
Ur Varselklotet (Oppdatert)






Avsluttende










                                   
      Fre 19-21
Pulje1
    Fre 22-24
Pulje2
    Fre 01-03
Pulje3
    Lø 10-12
Pulje4
    Lø 13-15
Pulje5
    Lø 16-18
Pulje6
    Lø 19-21
Pulje7
    Lø 22-24
Pulje8
    Lø 01-03
Pulje9
    Sø 10-12
Pulje10
    Sø 13-15
Pulje11
    Sø 16-18
Pulje12
    Sø 19-21
Pulje13
    Sø 22-24
Pulje14
    Sø 01-03
Pulje15
    Man 11-13
Pulje16
    Man 14-16
Pulje17
 
    Fredag Lørdag Søndag Mandag