Resultater Arcon 33

 
18xx
1. plass
Ståle Halvorsen
3. plass
Anne Storebø
4. plass
Erik Nilsen Haga
 
Advanced Civilization
1. plass
Hans Petter Evju
2. plass
Tore Stuedal
3. plass
Lars Erik Bø
4. plass
Espen Larsen
5. plass
Kjærsti Margrete Gullberg
6. plass
Ketil Nordstad
7. plass
Knut Eivind Brennhaug
 
Age of Renaissance
1. plass
Thomas Refsdal
2. plass
Anne Storebø
3. plass
Knut Eivind Brennhaug
 
Agricola
1. plass
Bernt Ivar Utstøl Nødland
2. plass
Rune Halvorsen
3. plass
Tor Einar Lomeland
4. plass
Linda Therese Utstøl Nødland
 
Arcadia Quest: Inferno
0. plass
Martin Brenden
1. plass
Arne Hoel
2. plass
Nicholas Mårvik
3. plass
Lloyd Andreassen
Ann-Silje Kirkvik
5. plass
Tommy Friberg
6. plass
Knut Stanley Jacobsen
 
Battle of France: 1940
1. plass
Alexander Gøransson
Sverre Haga
Hannes Sørensson
Erik Andersen
 
Belfort
1. plass
Ørjan Rokkum
2. plass
Christian Stockkebekk
Thomas Sigurdsen
4. plass
Susanne Bøhm
 
Blood Bowl: Team Manager
1. plass
Benjamin Jørgensen
2. plass
Jon Tangvald
3. plass
Thom Åge Klungland
4. plass
Per-Otto Jørgensen
5. plass
Daniel Aase
 
Blood Rage
1. plass
Lloyd Andreassen
 
Brittania - søndag
1. plass
Darina Kvitek
 
Carcassonne NM
1. plass
Hanne Sundelin Larsen
2. plass
Inger Anette Elgethun
3. plass
Tom Larsen
4. plass
Geir Melgårdsbakken
 
Cosmic Encounter
0. plass
Ole Petter Harbitz(fredag)
Martin Brenden(fredag)
1. plass
Lloyd Skjeveland(fredag)
Per Otto Jørgensen (søndag)
2. plass
Isak Hembery/Fredrik Somerville(fredag)
Arne Hoel (søndag)
3. plass
Kyrre Eriksen (søndag)
4. plass
Ole Petter Harbitz (søndag)
 
Damms Viking
0. plass
Petter Haaland
1. plass
Jørgen Westlund
2. plass
Lars Reinertsen
3. plass
Sander Andersen
 
Den sinte prinsessa
1. plass
Julie Norderud
 
Dokmus - søndag
1. plass
Luna Shen
2. plass
Bao Marianna Nguyen
3. plass
Steinar Seljevold
 
Dominion NM
1. plass
Morten Rønning
2. plass
Tommy Hammer
3. plass
Nicholas Knutsen
 
Eclipse
1. plass
Ulrik Nordbak Nilsen
2. plass
Dag Koding
3. plass
Raymond Kristiansen
 
Evolution Climate
1. plass
Jon Are Berg
2. plass
Dag Koding
3. plass
Lupin Lomeland
4. plass
Bjørn-Erik Bugge
5. plass
Nicholas Knutsen
6. plass
Brunehilde Marie Hjertaas
 
Galaxy Trucker
1. plass
Lene Nilsen
2. plass
Odd Nilsen
3. plass
Ole Petter harbitz
4. plass
Stian Jacobsen
5. plass
Cathrine Marthinsen
 
Game of Thrones
1. plass
Erik Nilsen Haga
 
Green Box of Games: 5 Kamp
1. plass
Hege Stensland
 
Guild Ball
1. plass
Kim René Sjursæther
2. plass
Andreas F. Øwre
3. plass
Tomas Ruud
Painted
Hlynur Stefansson
 
Honshu
1. plass
Thomas Aleksandersen
2. plass
Hege Stensland
3. plass
Luna Wei Shen
4. plass
Özger Kocdemir
 
Imhotep
1. plass
Tommy Skodje
2. plass
David Karlsen
3. plass
Luna Wei Shen
4. plass
Lasse Krabye
 
Impulse
1. plass
Ole Petter Harbitz
 
Infinity
1. plass
Hlynur Stefansson
2. plass
Kim Rene Sjursæther
3. plass
Hans Christian Carlsen
 
Jorvik
1. plass
Pan B. Christensen
2. plass
Erlend Flaten
3. plass
Lene Nilsen
 
Kampen om Fredriksten
1. plass
Alexander Gøransson
2. plass
Hannes Sørensson
 
Kingdomino
1. plass
Odd Nilsen
2. plass
Hege Stensland
3. plass
Julie Norderud
4. plass
Ståle
 
Kings of War
1. plass
Vidar Hemmingby
Best Painted
Vidar Hemmingby
 
Kittens in a Blender
1. plass
Rasmus
 
Kosedyrturneringen
1. plass
May-Elise Hjelmervik og "Mjau"
2. plass
Einar Eberlin og "Bertrand"
3. plass
Karl Thomas Hjelmervik og "Dommedagsugla"
4. plass
Jan Einar Tamber og "Daffy Singh"
 
Loopin’ Louie
1. plass
Luna Shen
2. plass
Iver S. Lund
3. plass
Hugo S. Lund
4. plass
Øyvind Schøtt
 
Lords of waterdeep
1. plass
Pan B. Christensen
2. plass
Vemund B. Stenseth
3. plass
Bjørn-Erik Bugge
4. plass
Knut Stanley Jacobsen
 
Magic - Arcon Legacy Open
1. plass
Marius Rugtveit
2. plass
Andreas Nordahl
3. plass
Odd Anders Kjøstvedt
4. plass
Espen Nordahl
 
Magic - Junkyard Sealed
1. plass
Ferdinand Marnburg
2. plass
Stein Elgethun
3. plass
Oscar Hem Nilssen
 
Magic - Vintage 15 proxy
1. plass
Espen Nordahl
 
Malekonk
1. plass
Damon Andersen
2. plass
Andreas Fosheim Øwre
3. plass
Thomas Andrey
4. plass
Ole-Wilhelm Norseng
 
Malekonkuranse
1. plass
Damon Andersen
2. plass
Ole-Wilhelm Norseng
3. plass
Thomas Andrey
 
Mare Nostrum
1. plass
Lars Reinertsen
 
Masmorra: Dungeons of Arcadia
1. plass
Hans Petter Evju
2. plass
Arne Hoel
3. plass
Bjørn-Erik Bugge
5. plass
Erik Nilsen Haga
 
Middle-Earth SBG
1. plass
Sebastian Grzesiak
2. plass
Nils Saugen
3. plass
Andreas Jansson
Best Painted
Sebastian Grzesiak
 
Miniatyrmalekonkuranse
1. plass
Ole-Wilhelm Norseng
2. plass
Damon
3. plass
Sigbjørn
 
Mission: Red Planet
1. plass
Bengt Olav Olsen
2. plass
Tommy Skodje
3. plass
Pan B. Christensen
 
Modulkonkuranse
1. plass
Martin Løchsen
2. plass
Esteban Manchado Velazquez
3. plass
Christine Vean
 
Pillars of Eternity
0. plass
Jon Tangvald
1. plass
Sigurd Braathen
2. plass
Rebecca Benedicte Solhaug
3. plass
Håkon Daniel Myhre
 
Poker: Aviation Hold\'em
1. plass
Eivind Riise
2. plass
Bård Wannberg
3. plass
Bjørn Wannberg
4. plass
Brage Wannberg
6. plass
Leif Støldal
7. plass
Jørn Roar Troøyen
8. plass
Roar Johnsen
 
Poker: Hold\'em
1. plass
Jørn Roar Troøyen
2. plass
Jan Kristian Haugland
3. plass
Eivind Riise
4. plass
Leif Sjødal
5. plass
Benjamin Jørgensen
6. plass
Thomas Refsdal
7. plass
Roar Johnsen
8. plass
Bjørn-Erik Bugge
 
Poker: Pot Limit Omaha
1. plass
Roar Johnsen
2. plass
Leif Sjødal
3. plass
Bjørnar Wannberg
4. plass
Brage Wannberg
5. plass
Kim Engebregtsen
6. plass
Fred Førde
7. plass
Bård Wannberg
8. plass
Jørn Roar Troøyen
 
Power Grid
1. plass
Martine Durban Jahr
2. plass
Ståle Halvorsen
3. plass
Ann-Silje Kirkvik
4. plass
Harald Torvatn
 
Raise Your Goblets
1. plass
Olav Andreas Lindekleiv
2. plass
Brunhilde Marie Hjertaas
Petter Ruenes Jensen
Anette Moseidjord
Silje Merethe Dahl
 
Scythe
1. plass
Ann-Silje
 
Settlers of Catan NM
1. plass
Martin Gaze
2. plass
Erlend Flaten
3. plass
Heidi Stemmen
4. plass
Andreas Tjemsland
5. plass
Bjørn Wannberg
Ola Vilbo Hanstad
Haakon R. Monsen
8. plass
Carl Henrik Syversen-Kobbeltvedt
 
Settlers of Catan: Casual
1. plass
Truls Pärsson
3. plass
Benjamin Jørgensen
Åsa Rohdin
4. plass
Daniel Aase
 
Star Realms
1. plass
Zawadi Svela
2. plass
Kari Lovise Bøthun
3. plass
Steinar Seljevold
4. plass
Håkon Heggholmen
 
Suburbia
1. plass
Hans Petter Evju
 
Talisman: The Dragon
0. plass
Eivind Fjellvang Ljønes
1. plass
Inger Skjærholt
2. plass
Kyrre Havik Eriksen
3. plass
Martin Brenden
 
Tegnekonkurransen - Dummy
1. plass
Hege Borgland
 
Terningkastkonkurranse - Dummy
0. plass
Ulrik Nordbak Nilsen
1. plass
Ståle Mellesdal
2. plass
Eivind Fjellvang Ljønes
3. plass
Kyrre Havik Eriksen
 
The 9th Age
1. plass
Samir Ezzaaf
2. plass
Arne S-T
3. plass
Mads Lund
4/Best Malt
Åsmund
 
Ticket to ride
1. plass
Carl Henrik Syversen-Kobbeltvedt
2. plass
Eivind Riise
 
Tiny Epic Galaxies
1. plass
Knut Stanley Jacobsen
2. plass
Ann-Silje Kirkvik
3. plass
Kyrre Havik Eriksen
 
Tiny Epic Kingdoms
1. plass
Knut Stanley Jacobsen
2. plass
Ann-Silje Kirkvik
3. plass
Tommy Friberg
 
Tiny Epic Western
1. plass
Håkon Eskil Erlandsen
2. plass
Erlend Sand Bruer
3. plass
Maria Kristine Skartsæterhagen
4. plass
Kyrre Havik Eriksen
 
Tokaido
1. plass
Camilla Lyngsmo Nilsen
 
Triumph & Tragedy
1. plass
Geir BORSE
2. plass
Thomas
 
Twilight Imperium 3rd edition
1. plass
Hans Petter Evju
 
Veigrep NM
1. plass
Haakon R. Monsen
2. plass
Petter Haaland
3. plass
Christian Berge
4. plass
Martine Durban Jahr
 
Vikingjarl
1. plass
Michael Akinde
2. plass
Lasse Guttelvik
3. plass
Sondre Nordahl Engeness
 
Vikings Gone Wild
1. plass
Per-Otto Jørgensen
2. plass
Dag Koding
3. plass
Martin Brenden
4. plass
Christina Krideras
 
Vikingspillet Hnefatafl
1. plass
Erik Nilsen Haga
2. plass
Egil Stenseth
3. plass
Vemund B. Stenseth
4. plass
Mari Flåm
 
Viticulture
1. plass
Jon Are Berg
2. plass
Bjørn-Erik Bugge
3. plass
Pan B. Christensen