Resultater Arcon 32

 
18xx
0. plass
Anne Storebø
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Erik Nilsen Haga
 
Advanced Civilization
1. plass
Øystein Arnesen
2. plass
Jan Åge Eriksen
3. plass
Kjersti Margrethe Gullberg
 
Age of Renaissance
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Erik Nilsen Haga
3. plass
Knut Eivind Brennhaug
 
Android: Netrunner
1. plass
Nikolai Bjørnstøl
2. plass
Carl Lindbom
3. plass
Sam Bullmann
4. plass
Karl-Erik Holter
5. plass
Eirik Kiil
6. plass
Benjamin Lindberg
7. plass
Johannes Linz
8. plass
Catalina Frink
 
Arcadia Quest
1 - Lørdag
Karl Thomas Hjelmervik
1 - Søndag
Camilla Lyngsmo Nilsen
 
Battle of France: 1940
1. plass
Adrian Hope
Michael Akinde
Sverre Haga
Martin Evensen
 
Blood Bowl: Team Manager
1. plass
Per-Otto Jørgensen
2. plass
Jon Tangvald
3. plass
Halvor Kolsrud
 
Blood Rage
0. plass
Ole Ingvar Stene
1. plass
ottar becker
2. plass
Håvard Pedersen
3. plass
Arne Hoel
 
Bohnanza
0. plass
Kari Lovise Bøthun
1. plass
Christopher Hohler
 
Britannia
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Erik Nilsen Haga
3. plass
Sverre Haga
 
Carcassonne-NM
1. plass
Odd Nilsen
10. plass
Luna Shen
2. plass
Markus Steinsland
3. plass
Hanne Sundelin Larsen
4. plass
Gudny Scheving
5. plass
Rune Alfsen
6. plass
Trine Rokkones
7. plass
Inger Anette Elgethun
8. plass
Geir Melgårdsbakken
9. plass
Bjørn-Erik Bugge
 
Cosmic Encounter
1. plass
Knut Stanley Jacobsen
2. plass
Ann-Silje Kirkvik
Ole Petter Harbitz
victor bjerkeli
Trygve Rosenvinge
 
Dominion-NM
1. plass
Morten Rønning
2. plass
Tommy Hammer
3. plass
Mikkel Brekke
4. plass
Stein Elgethun
5. plass
Jon Vegard Jansen
6. plass
Føydis Jørgensen
7. plass
Hogne Jørgensen
8. plass
Rune Fagermun
 
Eclipse
1. plass
Joakim Ofverholm
2. plass
Charlotte Midjo
3. plass
Niklas Bengtsson
 
Empire At Sea
1. plass
Bao Marianna Nguyen
 
Galaxy Trucker NM
1. plass
Matias Holte
2. plass
Martin Hansen
3. plass
Odd Nilsen
Odd Nilsen
4. plass
Martine Durban Jahr
 
Gravwell
0. plass
Rasmus Durban Jahr
1. plass
Mikkel Brekke
 
Heroclix
1. plass
Ole Martin Fossheim
2. plass
Henrik Munthe-Kaas
3. plass
Mikael Herbert
4. plass
Daniel Vister
 
Kings of War
1. plass
Knut Stanley Jacobsen
2. plass
Jakob Katkjær
3. plass
Martin Fylke
BestMalt
Frederick Berthelsen
 
Kosedyrturneringen
1. plass
May Alise Hjelmervik
2. plass
Karl Thomas Hjelmervik
 
Lords of Waterdeep
1. plass
Rune Fagermo
2. plass
Erik Nilsen Haga
3. plass
ottar becker
4. plass
Jo-Herman Haugholt
 
LOTR/Hobbit SBG - Singles
1. plass
Stig Andreassen
2. plass
Jan Roger Hansen
3. plass
Daniel Thon Aasen
4. plass
Nils Saugen
5. plass
Sebastian Grzesiak
6. plass
Carl Dickfelt
7. plass
Marius Ruud
best malte hær
Nils Saugen
 
Magic - Arcon Legacy Open
1. plass
Espen Nordahl
2. plass
Roy Henry Sundbye
3. plass
Tai Nguyen
 
Magic - Arcon Modern Open
1. plass
Øystein Prytz
2. plass
Gøran Frost
3. plass
Thomas Madland
 
Magic - Arcon Sealed Open
1. plass
Øystein Prytz
2. plass
Thorbjørn Steinar Lunke
3. plass
Martin Andre Straumsnes Lund
 
Magic - Arcon Standard Open
1. plass
Tai Nguyen
2. plass
Roger Hansen
3. plass
Stian Høie Østrem
 
Miniatyrmalekonkurranse
Gruppe
Gaspard Levavasseur
Helhetlig vinner
Sebastian Grzesiak
Single
Sebastian Grzesiak
Stor
Ole Ingvar Stene
 
Mission: Red Planet
1. plass
Erik Nilsen Haga
2. plass
Erlend Flaten
3. plass
Ann-Silje Kirkvik
4. plass
Arne Hoel
Knut Stanley Jacobsen
 
Modulkonkurransen
1. plass
Maria Luihn
 
Poker: FLR
1. plass
Bjørnar Wannberg
2. plass
Markus Steinsland
3. plass
Christian Lund Risør
 
Poker: Hold\'em
1. plass
Martin Gaze
2. plass
Roar Johnsen
3. plass
Bjørnar Wannberg
 
Poker: PLO
1. plass
Bård Wannberg
2. plass
Kenneth Fjelleng
3. plass
Bjørn Wannberg
 
Power Grid
1. plass
Luna Shen
 
Puerto Rico
1. plass
Stein Elgethun
2. plass
Eivind Riise
3. plass
Erik You
 
RoboRally
1. plass
Truls Pärsson
2. plass
Asle Olufsen
3. plass
Andreas Støver
 
Roll for the Galaxy
1. plass
Jon Are Berg
2. plass
Harald Torvatn
3. plass
Lupin Lomeland
 
Scions of Dune (P. by Apocal.)
1. plass
Torun Hegre
 
Settlers of Catan NM
1. plass
Heidi Stemmen
2. plass
Erlend Flaten
3. plass
Hogne Jørgensen
Eivind Riise
 
Spørrekonkurransen
1. plass
Andreas Fosheim Øwre
2. plass
Martin Skullerud
3. plass
Frida Sofie Sterten Jansen
 
Star Munchkin
0. plass
Eivind Fjellvang Ljønes
1. plass
Ole Petter Harbitz
2. plass
Leo Martin Westby
3. plass
Tintin Hoang
 
Star Wars Rebellion
1. plass
Per-Otto Jørgensen
2. plass
Morten Rønning
 
Star Wars: X-Wing
1. plass
Alexander Wiig Sørensen
2. plass
Eirik Grønmo Bjørnsen
3. plass
Kim Lyhne
 
Talisman: Cataclysm
1. plass
Bjørn-Erik Bugge
2. plass
Kyrre Havik Eriksen
3. plass
Carl Henrik Syversen-Kobbeltvedt
4. plass
Silje Skjelmerud
5. plass
Camilla Lyngsmo Nilsen
 
Tegnekonkurransen
1. plass
Irene Danielsen
2. plass
Gunnar Duong
3. plass
Camilla Ottesen
 
Terningkastekonkurransen
1. plass
Rosa Luihn
Asle Gustafson
 
Terra Mystica
1. plass
Dag Koding
2. plass
Toril Rygg
 
Thunder Alley
1. plass
Alexander Gøransson
 
Ticket to Ride
1. plass
Erik You
2. plass
Therese Andresen
 
Vikingjarl
1. plass
Per-Otto Jørgensen
 
Viticulture
1. plass
Åsa Rohdin
2. plass
Jon Are Berg
3. plass
Erlend Flaten
4. plass
Emma Gilmor
5. plass
Kristian Selevold
 
World of SMOG
1. plass
Fredrik Somerville
2. plass
Torun Hegre
 
Zombicide
1. plass lag
Ole Petter Harbitz
2. plass lag
Arne Hoel
3. plass lag
Jonas Huyn-Bjørkly