Resultater Arcon 31

 
18xx
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Erik Nilsen Haga
3. plass
Neeme Loorits
4. plass
Sjur Nilsen Haga
 
Advanced Civilization
1. plass
Hans Petter Evju
2. plass
Espen Larsen
3. plass
Sjur Nilsen Haga
4. plass
Kjersti Margrethe Gullberg
 
Age of Renaissance
1. plass
Jon Are Berg
2. plass
Ståle Halvorsen
 
Agricola NM
1. plass
Bernt I. Nødland
2. plass
Oddbjørn Nødlan
3. plass
Markus Steinsland
4. plass
Bjørn-Andre Kildalen
5. plass
Linda T Utstøl Nødland
6. plass
Fred Førde/Johannes Sæthre
7. plass
Rune Halvorsen
8. plass
Tor Einar
 
Alien Frontiers
1. plass
Jone Aareskjold
2. plass
Odd Kåre Asheim
3. plass
Martine Darbun Jahr
 
Android: Netrunner
1. plass
Jeff Valdez
2. plass
Sam Gullman
3. plass
Ulrik Bøe
4. plass
Christian Aarset
5. plass
Hannes Sörensson
6. plass
Alexander Göransson
7. plass
Olav Lønsjø
8. plass
Marius Ødegård
 
Arcadia Quest
1. plass
Camilla Lyngsmo Nilsen
Tuuli Lehtonen (Pulje 9)
 
Britannia
1. plass
Kenneth Kvalheim
2. plass
Halvor Midthaug
 
Camel Up!
1. plass
Carl Dickfelt
 
Carcassonne-NM
1. plass
Gudny Scheving
2. plass
Hanne Larsen
3. plass
Odd Nilsen
4. plass
Trine Rokkones
5. plass
Lars Erik Johnsen
6. plass
Inger Elgethun
7. plass
Geir Melgårdsbakken
8. plass
Vidar Aas
 
Democracy: Majority Rules
1. plass
Asle Olufsen
2. plass
Dag-Ove Reistad
3. plass
Skage Reistad
 
Dominion NM
1. plass
Petter Tønnerås Bossum
2. plass
Christian Tellefsen
3. plass
Tommy Hammer
 
Eclipse
1. plass
Ulrik Nordbak Nilsen
2. plass
Kristian Seljevoll
3. plass
Øyvind Sundsdal
 
Flames of War
1. plass
Are Riksaasen
2. plass
Damon Andersen
3. plass
Anders Sandaker
Joaqim Randa
 
Galaxy Trucker
1. plass
Lene Nilsen ( 1.Pulje )
Luna Shen ( 4.Pulje )
Matias Holte (8. Pulje)
2. plass
Stian Jacobsen ( 1.Pulje )
Halvor Midthaug ( 4.Pulje )
3. plass
Martin Brende ( 1.Pulje )
Erik You ( 4.Pulje )
 
Game of Thrones 2nd Edition
1. plass
Alexander Bigum
2. plass
Jakob Baiden
3. plass
Ulfar Kari Gudmundsson
 
Heroclix Constructed
1. plass
Ole Martin Fossheim
2. plass
Daniel Vister
3. plass
Sindre Halvorsen
 
Infinity
1. plass
Fredrik Solvang Paterssen
2. plass
Gaspard Levavasseur
3. plass
Ole-Wilhelm Norseng
 
Kampen om Norge
1. plass
Martin Evensen
 
Kings & Things
1. plass
Jon Are Berg
2. plass
Lupin Lomeland
3. plass
Matias Holte
 
Kosedyrturneringen
1. plass
May-Alise Hjelmervik - "Killer Mjau"
2. plass
Karl Thomas Hjelmervik - "Piggi"
3. plass
Kristian - "Petrus"
 
Legendary
1. plass
Morten Attestog Hjelme
2. plass
Siw Attestog Hjelme
3. plass
Irene Danielsen
 
Lords of Waterdeep
0. plass
Ulrik Nordbak Nilsen
1. plass
Christina Solhaug
2. plass
Øystein Prytz
3. plass
Bjørn Erik Bugge
 
Miniatyrmalekonkurranse
Helhetlig vinner
Andreas Fosheim Øwre
 
MWAHAHAHA!!!
1. plass
Jo-Herman Haugholt
 
NM i Laivkamp
1. plass lag
Jon Jarrett Nygren
Ulf Ravndal
Gaspard Levavasseur
 
Pandemic NM
1. plass lag
Nicholas Mårvik
Shani Wilhelmina Aarek Kidd
2. plass lag
Bjørn-Erik Bugge
Eivind Riise
3. plass lag
Håvard T. Meistad
?
 
Pokemon
0. plass
Adam Benchi
1. plass
Åmund Harnes
2. plass
Petter Henriksveen
3. plass
Thomas Hattrem Ølmheim
4. plass
Aksel Reehorst
5. plass
Sanna Jammeh
 
Poker
1. plass
Jørn Roar Troøyen
2. plass
Kent Olav Lie
3. plass
Martin Søgstad
4. plass
Bjørn-Erik Bugge
5. plass
Niri Talberg
 
Power Grid
1. plass
Ståle Halvorsen
2. plass
Ann-Silje Kirkvik
3. plass
Knut Stanly Jacobsen
 
Settlers NM
1. plass
Kjetil Hermansen
2. plass
Øivind Johannessen
3. plass
Eivind Riise
4. plass
Lasse R. Mosvik
5. plass
Håvard Askjem
6. plass
Morten B. Pedersen
7. plass
Shani Kidd
8. plass
Ellen Rimstad
 
Spørrekonkurransen
1. plass
Ståle Mellesdal
2. plass
Rasmus Durban Jahr
3. plass
Andreas Fosheim Øwre
 
Star Wars X-Wing Miniatures
1. plass
Kim Lyhne
2. plass
Anders Roligheten
3. plass
Trond Bergrsrud
4. plass
Ole Petter Riksaasen Dahl
5. plass
Jonas Lepsøy
6. plass
Øyvind Thomassen
7. plass
Eirik Grønmo Bjørnsen
8. plass
Knut Bjarne Gandrud
 
Stone Age-NM
1. plass
Odd Nilsen
2. plass
Kjetil Melvær
3. plass
Lene Nilsen
 
Talisman
Andre gruppe: 1 plass
Martin Brenden
Første gruppe: 1 plass
Carl Henrik Kobbeltvedt
 
Tegnekonkurranse
1. plass
Dag Nygaard
2. plass
Klara
3. plass
Camilla
 
Terningkast Konk
1. plass
Ulfar Kari Gudmundsson ( 297p )
2. plass
Jon Are Berg ( 270p )
3. plass
Stefan Enoksen ( 260p )
 
Terra Mystica
1. plass
Martin A. S. Lund
 
The Lord of The Rings/Hobbit
1. plass
Andreas Jansson
2. plass
Kenneth Mjelde
3. plass
Andreas Fosheim Øwre
4. plass
Ole-Wilhelm Norseng
5. plass
Jan Roger Hansen
Beste Malte
Andreas F. Øwre
 
Titan
1. plass
Leif Sjødal
2. plass
Knut Skomedal
 
TWO ROOMS and a BOOM
1. plass
Trond Bamle
Jakob Katkjær
Nicholas Mårvik
Nikolai Bjørnestøl Hansen
 
Ubongo
1. plass
Ingrid Nordbø
2. plass
Petter Haaland
3. plass
Cathrine Marthinsen
 
Warhammer Fantasy Battles
1. plass
Tom Støvern
2. plass
Sigbjørn Eriksrud
3. plass
Kristian Reistad Henden
4. plass
Rolf Bernhard Blom
Beste Malt
Eriksrud, Sigbjörn