Program for Arcon 31

Programoversikt

Dette er programmet for Arcon 31. Etterhvert som flere arrangører melder seg og noen faller fra, vil innholdet påenne siden endre seg fortløde. Pass derfor på titte innom en gang i blant!
Profilerte spill med større premier og ære (såkalte "turneringer") er markert i rødt.


Trykk på knappene for å velge visningsmodus:

Trykk på navnet på turneringen for å se detaljer. Dersom påmeldingen er åpen og du logger på, kan du melde deg på direkte ved å trykke på de svarte boksene. De grønne angir hva du er påmeldt til i dag. Påmelding er tilgjengelig frem til fristen.

    Fredag Lørdag Søndag Mandag    
Annet     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
-- Gopher --



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende




                                                   
                                                   
Barnepuljen













Avsluttende












                                                   
                                                   
Mafia(avlyst)

























                                                   
                                                   
NM i Laivkamp

























                                                   
                                                   
TWO ROOMS and a BOOM













Avsluttende












                                                   
Brettspill     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
18xx









Avsluttende














                                                   
                                                   
Advanced Civilization




Avsluttende



Fortsettelse
















                                                   
                                                   
Age of Renaissance
















Avsluttende






                                                   
                                                   
Agricola NM




Kvalifisering












Semifinale

Finale







                                                   
                                                   
Alien Frontiers
















Avsluttende









                                                   
                                                   
Arcadia Quest




Avsluttende








Avsluttende



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Batman Gotham City













Avsluttende



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Battlestar Galactica




Avsluttende




















                                                   
                                                   
BORTENFOR








Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende








                                                   
                                                   
Britannia

















Avsluttende







                                                   
                                                   
Camel Up!




















Avsluttende





                                                   
                                                   
Carcassonne-NM




Avsluttende




















                                                   
                                                   
Cuba Libre




















Avsluttende




                                                   
                                                   
Democracy: Majority Rules













Avsluttende



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Descent (1st ed)


















Avsluttende






                                                   
                                                   
Eclipse










Avsluttende














                                                   
                                                   
Firefly the game








Avsluttende
















                                                   
                                                   
Galaxy Trucker



Avsluttende





Avsluttende



Avsluttende












                                                   
                                                   
Game of Thrones 2nd Edition








Kvalifisering




Finale



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Kampen om Norge
















Avsluttende








                                                   
                                                   
Kings & Things




Avsluttende




















                                                   
                                                   
Lords of Waterdeep


















Avsluttende






                                                   
                                                   
Mansions of Madness




















Avsluttende




                                                   
                                                   
Marvel Dice Masters


















Avsluttende







                                                   
                                                   
Mega Formula D





Avsluttende



Fortsettelse

















                                                   
                                                   
Pandemic NM








Demo








Avsluttende








                                                   
                                                   
Power Grid



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Sentinel Tactics










Avsluttende

Avsluttende














                                                   
                                                   
Settlers NM




Kvalifisering



Finale

















                                                   
                                                   
Stone Age-NM












Kvalifisering



Finale









                                                   
                                                   
Talisman










Avsluttende






Avsluttende







                                                   
                                                   
Terra Mystica












Avsluttende












                                                   
                                                   
Ticket to Ride

















Avsluttende








                                                   
                                                   
Titan








Avsluttende














                                                   
                                                   
Ubongo









Avsluttende
















                                                   
                                                   
Zombicide





Avsluttende



Fortsettelse

Avsluttende






Avsluttende








                                                   
Figurspill     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
Bolt Action




Demo



Fortsettelse
















                                                   
                                                   
Flames of War




Avsluttende



Fortsettelse















                                                   
                                                   
Heroclix Constructed
















Avsluttende








                                                   
                                                   
Heroclix demo








Demo
















                                                   
                                                   
Infinity












Avsluttende



Fortsettelse








                                                   
                                                   
Kosedyrturneringen




Avsluttende





















                                                   
                                                   
Star Trek: Attack Wing(avlyst)

























                                                   
                                                   
Star Wars Armada

















Demo







                                                   
                                                   
Star Wars X-Wing Miniatures












Avsluttende



Fortsettelse









                                                   
                                                   
The Lord of The Rings/Hobbit




Avsluttende



Fortsettelse

















                                                   
                                                   
Warhammer Fantasy Battles




Avsluttende



Fortsettelse
















                                                   
                                                   
Warhammer Fantasy Endtimes












Avsluttende



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Warmachine & Hordes DEMO




Demo



Fortsettelse





Demo



Fortsettelse









                                                   
Kortspill     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
Android: Netrunner




Avsluttende



Fortsettelse















                                                   
                                                   
Coup(avlyst)

























                                                   
                                                   
Dominion NM








Kvalifisering



Finale













                                                   
                                                   
Legendary








Kvalifisering

Finale



Kvalifisering



Fortsettelse

Finale








                                                   
                                                   
Magic - 2HG Sealed









Avsluttende















                                                   
                                                   
Magic - 8mannsturnering



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende




                                                   
                                                   
Magic - 93/94 full proxy









Avsluttende















                                                   
                                                   
Magic - Arcon Legacy Open












Kvalifisering



Finale









                                                   
                                                   
Magic - Commander












Avsluttende



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Magic - FNM Draft



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Magic - FNM Legacy



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Magic - FNM Modern



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Magic - FNM Standard



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Magic - GPT London








Kvalifisering

Finale



Kvalifisering



Fortsettelse

Finale








                                                   
                                                   
Magic - Junkyard sealed

















Avsluttende







                                                   
                                                   
Magic - Modern




















Avsluttende




                                                   
                                                   
Magic - NM i Minimaster

















Avsluttende







                                                   
                                                   
Magic - PPTQ Modern (Ny)













Kvalifisering



Fortsettelse

Finale







                                                   
                                                   
Magic - PPTQ Sealed




Kvalifisering



Finale

















                                                   
                                                   
Magic - Spellslinging



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende




                                                   
                                                   
Magic - Tarkir Dragonfury




Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende



Avsluttende

Avsluttende




                                                   
                                                   
Magic - Tiny Leaders

















Avsluttende







                                                   
                                                   
Magic - Vintage 10 proxy





Avsluttende



Fortsettelse

















                                                   
                                                   
MWAHAHAHA!!!

















Avsluttende








                                                   
                                                   
Pokemon (Ny)













Avsluttende












                                                   
                                                   
Poker

























                                                   
                                                   
Poker - 5 card Draw



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Poker - No Limit Hold Em
















Avsluttende






                                                   
                                                   
Poker - PLO









Avsluttende














                                                   
                                                   
Politisk Ukorrekt Demo



Demo







Demo



Demo





Demo


Demo




                                                   
                                                   
Warhammer 40k Conquest












Avsluttende












                                                   
                                                   
Warhammer 40k Conquest Demo




Demo




















                                                   
Rollespill     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
Call of Cthulhu 7th Edition



Avsluttende






Avsluttende






Avsluttende






                                                   
                                                   
Call of Cthulhu WW2



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Call of cthulhu: DELTA GREEN



Avsluttende







Avsluttende














                                                   
                                                   
D & D 5th: Dragons of Flame(avlyst)

























                                                   
                                                   
D& D 5th: Sypikene i Waterdeep


















Avsluttende






                                                   
                                                   
D&D 5th: Kvitjernets Ild








Avsluttende
















                                                   
                                                   
DC Heroes


















Avsluttende






                                                   
                                                   
Ensamma Vargen



Avsluttende






















                                                   
                                                   
Fabula








Avsluttende
















                                                   
                                                   
Fabula Futura




Avsluttende




















                                                   
                                                   
Fiasco










Avsluttende














                                                   
                                                   
HIMKOK
















Avsluttende








                                                   
                                                   
ICONS(avlyst)

























                                                   
                                                   
Laundry
















Avsluttende








                                                   
                                                   
Mage: the Awakening








Avsluttende



Fortsettelse



Fortsettelse









                                                   
                                                   
Marvel Heroic Roleplay




Avsluttende




















                                                   
                                                   
Monsterhearts








Avsluttende
















                                                   
                                                   
Mouse Guard: En patrulje for..




Avsluttende




















                                                   
                                                   
Mouse Guard: Posten må frem!












Avsluttende












                                                   
                                                   
Paranoia





Avsluttende











Avsluttende








                                                   
                                                   
Silver age sentinels (d20)








Avsluttende
















                                                   
                                                   
Stormbringer
















Avsluttende








                                                   
                                                   
The Strange

















Avsluttende






                                                   
Turnering     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
Miniatyrmalekonkurranse

























                                                   
                                                   
Spørrekonkurransen

























                                                   
                                                   
Tegnekonkurranse

























                                                   
                                                   
Terningkast Konk (Ny)

























                                                   
Sideprogram     Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                                   
Auksjon















Søndag 11:00 - 18:00



                                                   
                                                   
Brettspillskaperworkshop og konkurranse







Lørdag 10:00 - Søndag 18:00



                                                   
                                                   
Forfatter-panel







Lørdag 19:00 - 22:00











                                                   
                                                   
Miniatyrmalekonkurranse

Fredag 20:00 - Mandag 15:00
                                                   
                                                   
NM i laivkamp







Lørdag 12:00 - 13:00











                                                   
                                                   
SARZ spillbar

Fredag 22:00 - Mandag 16:00
                                                   
                                                   
Skriveverksted med forfattere







Lørdag 13:00 - 18:00











                                                   
                                                   
Spørrekonkurranse finale























Mandag 14:30 - 15:30
                                                   
                                                   
Spørrekonkurranse innledende

Fredag 21:00 - Søndag 21:05



                                                   
                                                   
SuperKostymeVerkstedet







Lørdag 12:00 - Søndag 19:00



                                                   
                                                   
Tegnekonkurranse

Fredag 21:00 - Søndag 18:00



                                                   
                                                   
Terningkastekonkurranse







Lørdag 12:00 - 20:00











                                                   
      Rigging1
Fre 12-15
    Rigging2
Fre 15-18
    Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Natt1
Fre 03:30-09
    Morgen1
Lø 08-10
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Natt2
Lø 03:30-09
    Morgen2
Sø 08-10
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Natt3
Sø 03:30-09
    Morgen3
Man 09-11
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
    Fredag Lørdag Søndag Mandag    
 


ERROR in an ARCON short code (Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/1/s/spillfestival/www/wp/wp-content/themes/arcon2014-slowave/header.php:17))