Program for Arcon 33

Programoversikt

Dette er programmet for Arcon 33. Etterhvert som flere arrangører melder seg og noen faller fra, vil innholdet påenne siden endre seg fortløde. Pass derfor på titte innom en gang i blant!
Profilerte spill med større premier og ære (såkalte "turneringer") er markert i rødt.


Trykk på knappene for å velge visningsmodus:

Trykk på navnet på turneringen for å se detaljer. Dersom påmeldingen er åpen og du logger på, kan du melde deg på direkte ved å trykke på de svarte boksene. De grønne angir hva du er påmeldt til i dag. Påmelding er tilgjengelig frem til fristen.

    Fredag Lørdag Søndag Mandag    
Annet     Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                   
-- Gopher -- (Oppdatert)

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende

Avsluttende
                                   
Brettspill     Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                   
Advanced Civilization










Avsluttende




                                   
                                   
Belfort










Demo

Demo






                                   
                                   
Kampen om Fredriksten

Demo

Demo















                                   
                                   
Power Grid (Oppdatert)










Avsluttende






                                   
                                   
Settlers of Catan




Kvalifisering

Finale












                                   
                                   
Vikingjarl





Kvalifisering

Finale











                                   
                                   
Vikingspillet Hnefatafl




Kvalifisering





Finale







                                   
Figurspill     Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                   
Kings of War




Avsluttende










                                   
                                   
Middle-Earth SBG




Avsluttende



Avsluttende




                                   
                                   
The 9th Age










Avsluttende




                                   
Rollespill     Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                   
7th Sea






Avsluttende










                                   
                                   
Call of Cthulhu: Før stormen (Oppdatert)












Avsluttende



                                   
                                   
Call of Cthulhu: The Cultists (Oppdatert)






Avsluttende










                                   
                                   
Cypher System












Avsluttende




                                   
                                   
Mage: The Awakening





Avsluttende









                                   
                                   
Rune Quest 3




Avsluttende












                                   
                                   
Sagas of the Icelanders










Avsluttende






                                   
Sideprogram     Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
                                   
Ares Spillbar

Fredag 19:00 - Mandag 16:00
                                   
                                   
Auksjon










Søndag 10:30 - 18:00


                                   
                                   
Mineatyrmalekonkurranse

Fredag 19:00 - Mandag 16:00
                                   
                                   
Spørrekonkurranse finale
















Mandag 14:30 - 15:30
                                   
                                   
Spørrekonkurranse innledene

Fredag 21:00 - Søndag 21:05


                                   
                                   
Tegnekonkurranse

Fredag 21:00 - Søndag 18:00


                                   
      Pulje1
Fre 19-21
    Pulje2
Fre 22-24
    Pulje3
Fre 01-03
    Pulje4
Lø 10-12
    Pulje5
Lø 13-15
    Pulje6
Lø 16-18
    Pulje7
Lø 19-21
    Pulje8
Lø 22-24
    Pulje9
Lø 01-03
    Pulje10
Sø 10-12
    Pulje11
Sø 13-15
    Pulje12
Sø 16-18
    Pulje13
Sø 19-21
    Pulje14
Sø 22-24
    Pulje15
Sø 01-03
    Pulje16
Man 11-13
    Pulje17
Man 14-16
 
    Fredag Lørdag Søndag Mandag